Неділя, 25.08.2019, 16:21 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Травень » 30 » Останній дзвоник - 2019
Останній дзвоник - 2019

Ось і все - пролунав останній дзвоник!

Останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке адресоване випускникам, вчителям і батькам. 24 травня у НВК №28 пролунав останній дзвоник. Цей день підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками, контрольними роботами та домашніми завданнями. Першим з вітальним словом до учасників урочистого дійства звернулася директор школи Олена Сарахман. Вона побажала випускникам, для яких цей день є особливо хвилюючим, зробити правильний вибір, обрати саме той вищий навчальний заклад і ту професію, яка буде до душі, допоможе реалізувати себе та стати успішним громадянином своєї держави. На це свято за традицією завітали шановні гості – Народний депутат міської ради - Павлюк Ніна Іванівна і кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин МДУ -  Омельченко Ганна Петрівна. І вони разом з директором вручили нагороди: похвальні листи відмінникам, грамоти та дипломи Всеукраїнського та обласного рівня - за кращі досягнення у науці та творчі здобутки 2018-2019 навчального року. І впреше, в цьму році пройшов парад обдарованих дітей з грамотами за активну участь у громадському та спортивному житті НВК. На цьому святі виступали не лише випускники 11-А класу, а і випускники початкової школи, які подарували танок всім гостям свята. Також привітали всіх веселим, задорним танцем учні 2-Б і 3-Б класів. А учні перших класів привітали гарними словами всіх випускників НВК.  І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Завершилося свято виходом учнів під рушниками та благословенням батьків. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!

$IMAGE$

Переглядів: 138 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0