Неділя, 25.08.2019, 17:24 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2019 » Травень » 30 » 2019р. - 12 Міжнародний фестиваль-конкурс "Смарагдові витоки"
2019р. - 12 Міжнародний фестиваль-конкурс "Смарагдові витоки"

ПЕРЕМОГА у ХІІ Міжнародному дитячо-юнацькому

фестивалі-конкурсі народного мистецтва.

Учні Маріупольського навчально-виховного комплексу «колегіум-школа» №28 (директор НВК №28 Сарахман О.С., керівник групи педагог-організатор та учитель трудового навчання Руднєва І.О.) вдруге перемогли у ХІІ Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі народного мистецтва, який урочисто відкрили 10 травня під звуки карпатської трембіти, співами і танцями на центральній площі Кирила і Мефодія біля Ратуши м.Мукачева Закарпатської області. Мукачево традиційно згуртувало навколо себе талановитих дітей. Цього року до Мукачева приїхали діти з 16 областей України. І одним із областей брала участь і Донецька область. Учасники в захваті від міста над Латорицею, кажуть, мріють приїхати сюди знову. Далі фестиваль продовжився у парку Перемоги. Там, всі колективи виступили на головній сцені. Була оформлена велика виставка прикладного, фото- та образотворчого мистецтва із різних куточків України, проводились майстер-класи з різних технік мистецтва. Всі бажаючи мали змогу пригоститися закарпатськими стравами, смачними тістечками і морозивом та відпочити на березі річки Латориця та покататися на атракціонах. Наша команда (Новохатський Ілля, Хараман Вікторія, Сапова Владислава, Бузлома Аліна) представляли на конкурсі роботи декоративно-прикладного мистецтва у номінаціях: художня обробка текстильних та волокнистих матеріалів (вишивка бісером, вязання гачком), художня обробка природного матеріалу, деревини та металу. Також Ілля і Вікторія проводили майстер-класи з вишивки по дереву та вишивки бісером, де кожен бажаючий на згадку про фестиваль мав виготовити власноруч сувеніри. Дівчата, спробували і в номінації: фотомистецтво. Вони представляли жанри: архітектура, пейзаж м.Маріуполя та фотопосмішка. Конкурсна програма була дуже важкою, кожен учасник гідно представляли наше місто та регіон. Виставка була різноманітною. Твори живопису, графіки, вироби декоративно-ужиткового мистецтва та художніх ремесел: декоративний розпис, народний живопис, художня вишивка, різьблення, вироби з деревини, металу та інше – все це оживало у витворах учасників конкурсу. А поруч на головній сцені проводились конкурси з вокального, інструментального та хореографічного напрямків, які представляли різні регіони нашої країни. В третій день нашим дітям було запропоновано екскурсія до Карпат і до Замку Паланок. Діти були в захваті від казково багатої природи Карпатського краю, чистого повітря, чарівного смарагдового лісу, мальовничої полонини, бурхливої річці Латориці та не великого Швейцарського озера. Відвідали джерело краси та старовинний замок графа Шенборна розташований на території оздоровчо-лікувального санаторію «Карпати» у с.Ченодаєво. Після екскурсії на головній сцені парку «Перемога» по завершенню фестивалю проходив гала-концерт та нагородження учасників фестивалю. І наші учні та вихованці також є переможцями ХІІ Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки» і були відзначені та нагороджені дипломами.

Отже, переможці НВК «колегіум-школа» №28:

Номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла»:

2місце – Новохатський Ілля – номінація «Художня обробка природних матеріалів, деревини та металу», 2 вікова категорія;

2 місце – Хараман Вікторія – номінація «Художня обробка текстильних та волокнистих матеріалів», 3 вікова категорія;

2 місце – Сапова Владислава – номінація «народний живопис», 3 вікова категорія.

Номінація «Фотомистецтво»:

1 місце – Хараман Вікторія, 2 вікова категорія;

1 місце – Бузлома Аліна, 3 вікова категорія;

2 місце – Сапова Владислава, 3 вікова категорія.

Вітаємо наших переможців, бажаємо не зупинятися на досягнутому та творчих натхнень!

Крім цього діти НВК «колегіум-школа» №28 відвідали екскурсії не тільки у м. Мукачево, а і у м.ОдесіЛьвові та Київі. Побачили краєвид Чорного моря, архітектуру Одеси, Львова, Київа. І останню екскурсію закінчили кавою, шоколадом, пряниками та пам’ятними сувенірами на згадку про поїздку.

Переглядів: 49 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2019  »