Неділя, 25.08.2019, 17:53 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Методичне об'єднання учителів початкових класів

Муращенко

Наталія Миколаївна,

педстаж - 10 років,

учитель ІІ категорії

У період, коли освіта України набуває кардинальних змін, виникає необхідність в оновленні  методів та прийомів навчання, у залученні інноваційних методик до процесу формування в учнів предметних та життєвих компетентностей. Сучасному суспільству потрібні громадяни, які здатні приймати нестандартні рішення, творчо підходити до вирішення тієї чи іншої проблеми, самоконтролювати та самооцінювати результати своєї діяльності.

Основним завданням учителя на нинішньому етапі розвитку нашого суспільства є забезпечення виходу кожного учня на рівень базової освіти та встановлення розвитку пізнавальної і творчої активності, формування не тільки предметних компетентностей учнів, а й самоосвітніх. Тому всі аспекти навчання повинні бути спрямовані на розвиток творчої особистості, розкриття обдарованості кожної дитини.

Мета початкової школи – формування людини, яка хоче і вміє самостійно вчитися, сприймати інформацію, працювати з нею, сортувати її, осмислювати, творити.

Щоб учень став рівноправним учасником процесу освіти, необхідно озброїти його техніками та прийомами, спрямованими на розвиток пам’яті, уваги та образного мислення, сформувати навички дослідницької поведінки. Лише за такого розвитку кожна дитина відповідно зі своїми особистими властивостями та здібностями знайде себе і самореалізується. Як розвинути індивідуальні можливості кожної дитини й зберегти її психічне й фізичне здоров’я – ось проблема, над якою завжди замислювались і працювали педагоги. Тому метою роботи нашого педагогічного колективу є створення умов для розкриття інтелектуального та творчого потенціалу дитини.

Проблема, над якою працює вчитель:

Муращенко Вікторія Геннадіївна

"Розвиток креативності молодших школярів через упровадження інформаційно – комунікативних технологій"

Вишинська Юлія Василівна

"Екологічна освіта  молодших школярів засобами різних предметів"

Гуйван Наталія Миколаївна

"Використання сучасних технологій для розвитку творчих здібностей учнів"

Кордюкова Наталія Миколаївна

"Підвищення якості освіти через використання інтерактивних технологій"

Рікіянова Меланія Вікторівна

"Розвиток  комунікативної компетентності молодших школярів через використання інтерактивних технологій"

Ситкова Лариса Павлівна