Вівторок, 17.09.2019, 13:55 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

ОРГАНІЗАЦІЯ МЕДИЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ В НВК №28

Загальні питання організації медичної служби в школі

Чинним законодавством України передбачено, що загальноосвітні навчальні заклади повинні бути укомплектовані кваліфікованими кадрами середніх медичних працівників, лікарів-педіатрів, психологів.

У випадку відсутності у штатному розписі посади медичного працівника керівництво загальноосвітнього навчального закладу укладає угоду з районною поліклінікою (дитячою та дорослою) про медичне обслуговування учнів.

Державними санітарними нормами рекомендовано розміщення медичного блоку/кабінету на першому поверсі.

Приміщення має бути добре освітленим природним світлом та забезпеченим лампами штучного освітлення. Відносна вологість повітря має бути 40-60 %, температура повітря в медичних кабінетах — 21-23° С.

Завдання медичної служби НВК№28

Медична служба НВК виконує певні завдання, зокрема:

• проводить обов'язкові профілактичні медичні огляди дітей з висновком про стан здоров'я, визначенням групи для за­нять фізичною культурою тощо;
  • проводить профілактичні щеплення згідно з Календарем щеплень після лікарського огляду;
  • здійснює профілактичні та оздоровчі заходи під час навчання;
  • надає першу та невідкладну медичну допомогу;
  • організовує госпіталізацію учнів за наявності показань та ін­формує про це батьків або осіб, які їх замінюють.

Оснащення медичного кабінету

Відповідно до чинних норм законодавства, медичний кабінет повинен бути укомплектований засобами медичного призначення та лікарськими засобами для надання першої та невідкладної ме­дичної допомоги. Нижче наводиться перелік необхідного устаткування, обладнання, виробів медичного призначення та лікарських засобів.

ПЕРЕЛІК УСТАТКУВАННЯ, ОБЛАДНАННЯ ТА ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕН МЕДИЧНОГО КАБІНЕТУ ШКОЛИ (ТАБЕЛЬ ОСНАЩЕННЯ)

Режим роботи медичного кабінету

«  Вересень 2019  »