Вівторок, 11.12.2018, 10:49 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Квітень » 3 » 03.04.2018р. Профорієнтація
03.04.2018р. Профорієнтація

Урок з профорієнтації від працівників комбінату ім. Ілліча

3 квітня 2018 року учні  10-А класу (класний керівник Кравченко В.А) відвідали ММК ім.Ілліча з метою знайомства з підприємством і його працівниками. ММК ім. Ілліча - одне з найбільших підприємств України з повним металургійним циклом, входить до металургійного дивізіону Групи Метінвест.

Екскурсія розпочалася з відвідування музею комбінату, де учні ознайомилися з історією комбінату. Ексукрсовод розповів про видатних робітників заводів, які крім виконання встановлених планів, встановлювали рекорди з виробництва різної продукції металургії. За видатні заслуги перед країною завод імені Ілліча був нагороджений орденом Леніна і Жовтневої революції. Розповідь екскурсовода дуже сподобалась дітям, усі дуже уважно слухали, завдяки чому змогли правильно відповісти на декілька запитань.

Після екскурсії учні відправились переодягатися у спеціальний захисний одяг для подальшої екскурсії по цеху холодного прокату заводу ім. Ілліча. Робітник заводу розповів учням, як ЦХП виробляє холоднокатану сталь та що продукція комбінату експортується більше ніж у 80 країн світу. Учні були вражені розмірами використовуваної техніки для обробки сталі.

Після насиченого дня діти вирушили на психологічний тренінг. Психолог допоміг їм оцінити свої можливості і направити на шлях досягнення цілей.

На підприємстві діти провели цілий день і залишилися дуже вдячними за цікаву екскурсію.

Переглядів: 128 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2018  »