Вівторок, 11.12.2018, 11:03 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 14 » Проект "Healthy schools: заради здорових і радісних школярів"
Проект "Healthy schools: заради здорових і радісних школярів"

Інформ - досьє «Правильне харчування».

12.11.2018р. для учнів 11А класу пройшло інтелектуальне інформ-досьє «Правильне харчування», оскільки його тема є вкрай актуальною; пропаганда правильного харчування надзвичайно важлива для дітей даного віку. Вік 16- 17 років характеризується підвищеним інтересом до навколишнього світу, до всього нового, прагненням здаватися старше, які можуть їх підстерігати у повсякденному житті. Учні були поділені на команди, проявляли  активність як під час підготовки заходу, так і у ході самого заходу - із задоволенням включалися в процес, з цікавістю поставилися до виконання завдань, слухали інформацію і задавали питання, висловлювали свою думку.  Діти не тільки дізналися багато нового про харчування, але й дійшли висновку про неприпустимість вживання окремих продуктів. Виражали неприховане задоволення від заходу, яке виражалося в їх активності, уважності, зацікавленості в процесі і бажанні доповнити повідомлення і відповіді однокласників. Цей захід, присвячений такій актуальній проблемі нашого часу, безсумнівно, має важливе значення для подальшого розвитку учнів, оскільки, пропагуючи здоровий спосіб життя, він подав корисну інформацію про вплив на організм продуктів здорового харчування.

Переглядів: 25 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »