Вівторок, 11.12.2018, 09:48 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 2 » #Осінні канікули в НВК№28#яскраві емоції, позитивний настрій#
#Осінні канікули в НВК№28#яскраві емоції, позитивний настрій#

Участь у міському екологічному квесті «Осінь – пора загадок»!

•     Море веселощів, азарт, гарний настрій, дух співпереживання, лідерство, перемога... Команда учнів 6 - Б класу (Веселов Артем, Акульшина Анастасія, Кукліна Ксенія, Ткач Діана, Малишкін Роман, Ундеренко Ніколь, Толлю Мікаель на чолі з вчителем біології – Красозовою Л.М.), взяла участь у міському екологічному квесті «Осінь – пора загадок». Учасники гри-квесту розгадували нескладні інтелектуальні завдання і головоломки, відгадували загадки, співали, танцювали просуваючись від однієї екологічної станції до іншої. За успішне виконання завдань на кожній станції гри учасники отримували слово, наприкінці квесту з цих слів команда повинна була зібрати цитату про осінь. Наша команда прийшла першою, ми  зібрали і прочитали цитату. Діти отримали море веселощів, азарту, гарного спортивного настрою, духу співпереживання, лідерства, перемоги. Всім командам були вручені грамоти за участь. Дякуємо організаторам квесту, ми провели гарно час.

Переглядів: 36 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »