Вівторок, 11.12.2018, 10:25 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 6 » До Дня української писемності! Цікава зустріч!
До Дня української писемності! Цікава зустріч!

“Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!” Саме такими словами розпочалася зустріч старшокласників з поетами, які з радістю завітали до нашої школи. Олег Бородай - солдат Нацгвардії, учитель фізики та математики, поет м.Харкова. Надія Умриш – поетеса м.Маріуполя. Говорили про роль мови в житті нації, про мелодійність української мови. Ці творчі та життєрадісні люди познайомили старшокласників зі своєю творчістю: вірші Надії - зворушливі, ліричні, пронизливі до глибини душі, вірші та пісні Олега викликали в дітей багато змішаних емоцій: він пише про любов до сина, про те, як важливо, коли тебе віддано чекають з війни, під гітару співав «Пісня про маму», «Пісня українських воїнів». Знайшлись учні, які  вже знайомі з їх творчістю та навіть знають деякі вірші напам'ять. Ця зустріч вразила дітей і дорослих, викликала почуття гордості за рідну мову, рідне місто та країну. Гості стали для дітей друзями та гарним прикладом.

Переглядів: 55 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »