Вівторок, 11.12.2018, 10:09 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Жовтень » 15 » 2018р. День Захисника України, День Українського Козацтва
2018р. День Захисника України, День Українського Козацтва

Зустріч з військослужбовцями

ГО "Самоборона Маріуполя".

У НВК №28 учні зустрілися з почесними гостями –військослужбовцями ГО «Самооборона Маріуполя», щоб відзначити свято, яке, з огляду на ситуацію в країні, є одним із найважливіших. Наша держава відзначає День захисника України – день, який  щорічно святкується 14 жовтня. Саме цього дня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, Україна вшановує тих,  хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення і наше щасливе майбутнє. Серед учнів 7-8 класів учитель історії Морозова О.В. провела виховну  годину «Україна – мати. Вмій її захищати». На цьому заході прозвучали пісні та відео – Тіни Кароль «Україна – це ти», «Пливе кача», після яких діти обговорювали сюжети цих відео, висловлювали свої думки. А учениця 11-А класу Багдасар Юлія написала есе «Що означає бути Українцем» та зачитала його. Всім дуже сподобалось.  Серед учнів 9-11 класів учитель історії  Виборна Є.В. провела Урок мужності “Обірвав свинець твої літа”. Переглядали відеоролики різних часів, обговорювали їх. Військовослужбовці розповідали про своє життя на передовій, про те, як вони захищають м.Маріуполь  від агресорів. Учні із задоволенням слухали, задавали питання. А по закінченню заходу учні подарували малюнки, дитячі вироби, зроблені своїми руками, солодкі подарунки та побажали військослужбовцям здоровья, успіхів і перемоги.

Переглядів: 60 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »