Вівторок, 11.12.2018, 11:05 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Вересень » 25 » День пам'яті жертв фашизму, День партизанської слави
День пам'яті жертв фашизму, День партизанської слави

Відкритий урок "Через роки - через покоління"

У НВК №28 відбувся Відкритий урок «Через роки – через покоління» для учнів 9 класів, екскурсія до кімнати бойової слави для учнів початкової школи,  присвячені Дню пам яті жертв фашизму, Дню партизанської слави. Учні 9 класів розповідали про місто  біля Маріуполя - Агробазу, де в роки окупації було  розстріляно від 8 до 12 тисяч євреїв Маріуполя, про події, про День пам'яті жертв фашизму, де десятки мільйонів людей загинули в результаті гігантського, нелюдського експерименту.  Це мільйони солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнулись один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, в концтаборах, від хвороб і від голоду. Учні 11 класу (Сорокіна А., Сарахман А., Петрачкова А.) підготували презентацію «Нацистські табори на території України». Де наочно ознайомили учнів із страшними подіями того часу. Були переглянуті відео «Що таке фашизм», були згадані злочини фашизму проти людства, особливо Голокост, табори смерті та під відеоряд «Бабій Яр» Широкова К., учениця 9-А класу розповіла  вірш, який викликав багато емоцій про події тих років.

Переглядів: 62 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »