Вівторок, 11.12.2018, 10:55 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 30 » 29.11.2018р. Проект "Healthy schools: заради здорових і радісних школярів"
29.11.2018р. Проект "Healthy schools: заради здорових і радісних школярів"

Зустріч зі спортсменами клубу «Богатирі»

Спорт e наш час - це не просто корисно, а й необхідно. Спорт - це не тільки здоровий спосіб життя, а й гарне самопочуття. І це гарне самопочуття отримали учні НВК №28.  Отже, 29.11.2018 року в рамках програми «Healthy schoolsздорових і радісних дітей» відбулася зустріч зі спортсменами: директором спортивно-загальної організації «Богатирі», президентом Федерації кросфіту Маріуполя, тренером кросфіту Кідс, бодістронгу, тяжкої та легкої атлетики, силових видів спорту Луговим Олександром Олександровичем та президентом обласної Федерації теквандо серед ветеранів,  суддею міжнародної категорії з олімпійського теквандо, тренером Маріупольського міського центру фізичного здоров'я для населення «Спорт для всіх», майстром спорту України з теквандо, майстром з бойових мистецтв України, володарем третього дана з теквандо Яковлевим Максимом Володимировичем. Спортсмени організували та провели Свято «Запроси спортсмена до школи».  День розпочався зі спортивної рухавки під веселу музику. Після рухавки учні 5-6 класів продовжили свій день із спілкування зі спортсменами. Максим та Олександр розповіли дітям про користь занять спортом, що треновані м'язи не підведуть у важкій ситуації і допоможуть в крайньому випадку. Що регулярні заняття спортом благотворно позначаються на психіці і нервовій системі в цілому, тому що, стрес і нервова напруга йде під час занять, окрім того, з'являється впевненість у собі. Після спілкування тренери організували комбіновані естафети, з яких починаються їхні тренування. Учасники  5-6 класів були поділені на чотири  команди. Кожен учасник мав змогу показати свої здібності у різноманітних, комплексних естафетах. Перемогу виборола команда «Воробышки»,  учні 6-А класу, 2 місце посіли команда 6-Б класу, ІІІ місце – 5-Б клас.  Команди нагородили грамотами та пам’ятними подарунками. Учні з користю для свого здоров’я провели цей день.

Переглядів: 38 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »