Вівторок, 11.12.2018, 11:04 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Травень » 29 » 29.05.2018 Останній дзвоник
29.05.2018 Останній дзвоник

Цікавий останній день у школі!

В інтерактивній формі закінчився останній навчальний день для учнів початкової школи. Дітям було запропоновано пройти завдання Квесту, які були організовані учнівським самоврядуванням. Кожен капітан 1-4 класів получил карту Квесту, де були розміщенні декілька станцій, як «Цікава фізика», «Країна Європи», «Музична», «Ігрова», «Читальня Баби Яги» та інші. На локації «Цікава фізика» учні старшої школи демонстрували досліди з фізики. Кожна команда із зацікавленістю спробували виконати найпростіший дослід. На другій станції свої знання про країни Європи діти показували на локації «Країна Європи». Працюючи усім класом, вони створювали колаж з однієї країн Європи. А з яким захопленням дітлахи «запалювали» на музичній локації. Під веселу музику вони танцювали знайомі танці. Також діти початкових класів швидкі, спритні та сміливі. Ці якості їм стали в пригоді на ігровій локації, на якій були організовані декілька зацікавлених естафет. З великим задоволенням команди брали участь у вікторині, яку підготували працівники бібліотеки ім. Чуковського. Казкові герої не тільки задавали питання, а й ознайомили з новинками дитячої літератури, якою вони можуть читати під час літніх канікул. Ще на одній локації діти демонстрували знання англійської мови. На цій локації вони складали пазли, картинки та відгадували сюжети казок. Уміння працювати в групах дітям допомагало створювати колективні малюнки «Здравствуй, літо!». Підводячи підсумки Квесту, можна сказати, що перемогла дружба, колективізм та задоволення учнів. Багато радості доставив дітям результат участі. Кожен заробив солодкий подарунок. А наприкінці дня був організований головний подарунок для всіх учнів - розважальна програма з аніматорами.

Переглядів: 191 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2018  »