Вівторок, 11.12.2018, 11:00 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Листопад » 30 » 28.11.2018р. Проект "Healthy schools: заради здорових і радісних школярів"
28.11.2018р. Проект "Healthy schools: заради здорових і радісних школярів"

Тютюнопаління – проблема сучасного суспільства!

Людство в своєму розвитку вже переступило межу третього тисячоліття. Без сумніву, за такий час в суспільстві вирішувалися і вирішуються безліч проблем. Такою, що потребує негайного вирішення, постає сьогодні проблема тютюну, вона стосується кожного з нас. Інформування молоді про негативний вплив тютюну на здоров'я не лише того, хто палить, але й оточуючих. З цього розпочався Урок здоров’я з елементами тренінгових вправ. Під час проведення використовувались різні вправи: Економічна сторінка, гра «Збери пазл», історична сторінка «Міфи про замінники цигарок» та багато інших.  Кожна група мала на столі плакат з зображенням фігури людини і учням 9-А класу пропонувалось  дати відповіді на  запитання.  Розглядали  вплив паління на людину, спробували підрахувати скільки коштую ця погуба звичка. Урок пройшов вдало, учні, комунікабельні, охоче приймали участь в обговоренні проблемних питань, виконували всі поставлені перед ними завдання. Учні дійшли висновку,  що здоров’я це особистий вибір кожної окремої  людини , але вести здоровий спосіб життя значно вигідніше з усіх боків.

Переглядів: 23 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »