Вівторок, 11.12.2018, 09:24 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Квітень » 23 » 23.04.2018р. Вітаємо!
23.04.2018р. Вітаємо!

Вітаємо фіналіста V Всеукраїнського (І Міжнародного) бізнес-турніру "Стратегія фірми-2018", учня 10 класу НВК№28, Сарахмана Артема!

20.04.2018р. урочисто у конференц-залі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана закрився V Всеукраїнський (І Міжнародний) бізнес-турнір "Стратегія фірми-2018". Турнір є дистанційним змаганням з управління компанією у реальному динамічному тренінговому середовищі, відтвореним комп’ютерною програмою ViAL+. Проходив турнір з ініціативи та під патронатом Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, компанії  «Метро Кеш енд Керрі» (ТМ METRO), ГО «Поруч», «Компанії інтелектуальних технологій».  Учасники заходу, а це близько трьох тисяч учасників: учні 7-11 класів, студенти, учителі та викладачі. Групи змагалися у 4-х лігах – це учнівська, студентська ліги, а також група наставників і представників сімей. Протягом двох місяців вони максимально наблизились до реального бізнесу, відчули себе управлінцями. Професійний програмний продукт ― бізнес-симуляція ViAL+ ― надає кожному навчальну компанію в інтерактивному онлайн-просторі. Головне завдання проекту – налагодити виробництво, вивести підприємство в лідери за прибутками й мати провідні позиції на ринку. Конкурентами виступають компанії інших учасників турніру.

Інноваційний освітній захід під егідою МОН України, організований КНЕУ імені Вадима Гетьмана та Компанією інтелектуальних технологій, стартував 19 лютого 2018 року. Кожен із учасників отримав у повне розпорядження віртуальну компанію і стартовий капітал. Перед гравцями постало глобальне завдання організувати роботу свого підприємства так, щоб досягти найкращих показників та вийти в лідери за комплексним автоматичним рейтингом бізнес-симулятора ViAL , середовища проведення турніру. Оскільки ця програма правдиво відтворює реалії вітчизняної економіки, участь у змаганні допомагає опанувати тонкощі ведення бізнесу на практиці.

Переглядів: 114 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2018  »