Вівторок, 11.12.2018, 10:03 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Червень » 13 » 13.06.2018р. Спортивно-патріотична гра "Зарниця"
13.06.2018р. Спортивно-патріотична гра "Зарниця"

Вихованці табору «Сонечко - БЕМСС»

зіграли з ветеранами у «Зарницю»

З метою популяризації військово-патріотичного виховання молоді напередодні 77-ї річниці дня початку Великої Вітчизняної війни в Центрі соціального захисту «Забота» за підтримкою ради ветеранів комбінату імені Ілліча Групи Метінвест, ООВІ «Долг», а також ГО «Искренность» 12.06.2018р . відбулася військово-спортивна гра «Зарница». Наша команда пришкільного табору з денним перебуванням «Сонечко - БЕМСС» із задоволенням бере участь вже не перший рік. Перед початком гри Голова ООВІ «Долг», прийняв рапорт про готовність команд до старту. Метою організаторів є залучення молодого покоління до здорового способу життя, а також розвиток ініціативи і самостійності на прикладі ігрової діяльності. Обов'язкова програма «Зарница» передбачає різні конкурси та змагання, об'єднані в чотири блоки. Вона включає конкурс строю та пісні, знання історії України, міста Маріуполя і комбінату імені Ілліча; спортивний конкурс «Сильні, спритні, сміливі», перевірку знань з правил поведінки в лісі і на воді, теоретичні знання з надання першої долікарської допомоги та багато іншого. Спортивно-патріотичне свято вдалося на славу. Діти змагалися один з одним, всі команди претендували на перемогу. Адже їм вдалося головне - подолати себе в нелегких умовах воєнізованої гри. «Зарница» для багатьох стане яскравою і незабутньою подією літніх канікул. По завершенні всіх конкурсів судді підвели підсумки і нагородили учасників грамотами, подяками та солодкими призами.

Переглядів: 161 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2018  »