Вівторок, 11.12.2018, 09:30 Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » 2018 » Вересень » 10 » 10.09.2018р. День фізичної культури та спорту
10.09.2018р. День фізичної культури та спорту

Олімпійський тиждень - 2018!

З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту у НВК №28 з 4 по 10 вересня пройшов Олімпійський тиждень для учнів 1-11-х класів. Вчителі фізкультури Сіроєдов В.А., Циганок Д.В. спільно з педагогом-організатором  організували та провели спортивні змагання для учнів початкової школи та старших класів. Програма була цікавою та насиченою. Щодня учні середньої та старшої школи брали участь у різноманітних змаганнях: з футболу, настільного тенісу та інші. А молодші школярі мали змогу проявити олімпійський характер: волю до перемоги, повагу до супротивника, чесність у боротьбі, ­– взявши участь у спортивних естафетах «Веселі старти».   Боротьба була досить напруженою. Палкими оплесками учасників підтримували вболівальники, але ж, все-таки перемогла дружба. На відкритті Малих Олімпійських ігор були проведені змагання для 5-11класів, збірних команд паралелі А класів та Б класів. Також були відзначені кращі учні, які нагороджені грамотами, кубками, медалями за перемогу у змаганнях з різних видів спорту: таекван-до, спортивна гімнастика, плавання, спортивні бальні танці, вільна боротьба, багатоборства та інші. Почесні переможці пройшли коло пошани, де всі учні школи опладували їм та бажали не зупинятися на досягнутом. Під час проведення загально-шкільної ранкової зустрічи  старшокласники 11-А класу розповіли учням школи про історію та сучасність олімпійського руху, його ідеали та цінності, познайомили школярів із видатними спортсменами країни-переможцями та призерами олімпіад, захопили школярів силою людського духу українських параолімпійців. Участь в Олімпійському тижні дала можливість молоді долучитися до спортивного руху та сприяла формуванню життєвої позиції на основі олімпійських ідеалів миру, єдності, добра і благополуччя.

Переглядів: 117 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »